Opinie

System wyszukiwania części w auto sklepie Ucando to prawdziwa perełka. Wpisujesz raz typ swojego auta i pokazują się tylko pasujące do niego części samochodowe. Dzięki temu można wygodnie porównywać producentów i ceny, bez obaw, że kupi się coś, co nie pasuje. Super sprawa, szczególnie dla ludzi słabo zorientowanych w mechanice!

Radek z Warszawy


Wysyłka ekspresowa, a na tym zależało mi najbardziej, dlatego przed zakupem kontaktowałem się z obsługą Ucando. Samochód blokował podnośnik już kilka dni z kolei, bo wcześniej w stacjonarnym sklepie był problem z dostępem do części. Na Ucando.pl znalazłem zamiennik. Pasuje, auto jeździ. Polecam sklep za szybką transakcję i miłą obsługę klienta.

Bartosz z Krakowa


Jestem zadowolony z zakupów. Zaskoczyła mnie bogata oferta asortymentowa, do auta można tutaj kupić praktycznie wszystko, części samochodowe, akcesoria, płyny i tak dalej, a zakupy za 300 zł wzwyż wysyłają kurierem za darmo. Poza tym wszystko jest przejrzyście zrobione, łatwo można porównywać produkty cenowo. Podoba mi się.

Wojtek z Wrocławia